Półprzyłbica ochronna na usta i nos z cienką opaską komplet 3 szt.


*zdjęcia poglądowe

Półprzyłbica ochronna na usta i nos z cienką opaską komplet 3 szt. - specyfikacja:

Rozmiar: UNIWERSALNY, wysokość 135 mm, szerokość tworzywa po rozłożeniu 230 mm

Materiał: mocne przeźroczyste tworzywo PET 0,2 mm, elastyczna gumka, filc barwiony 3 mm grubości miękki, plastyczny, miły w dotyku

Kolorystyka: do wyboru szary, grafit, granat, czerwony, pomarańczowy, ecru, ciemny beż, jasny zielony

Kod produktu: PRZŁ M1

Produkt sprzedawany w pakiecie trzech sztuk.
Produkt do samodzielnego złożenia.
Możliwość umieszczenia nazwy/logo w postaci graweru na filcu za dodatkową opłatą.

Półprzyłbica ochronna na usta i nos z cienką opaską komplet 3 szt. - opis produktu:

Półprzyłbica ochronna jest dedykowana dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, ale także komfort. Dla wygody użytkowania na styku maski ze skórą stosujemy przyjazne materiały. Prosta konstrukcja przyłbicy wygląda nowocześnie, a dzięki zastosowaniu możliwości regulacji mocowań jest uniwersalna. Przyłbica dopasowuje się do części twarzowo żuchwowej głowy, a jednocześnie nie spłaszcza nosa. Oddychanie w przyłbicy jest swobodne, a dzięki zastosowaniu bezbarwnego PET komunikacja użytkownika z innymi nie jest zakłócona. Dzięki temu zabiegowi bez problemu zrobimy zakupy w sklepie, możemy rozmawiać przez telefon, a nasz głos nie będzie stłumiony. W półprzyłbicach oddycha się swobodnie, nie parują ponieważ nie mają zbyt mocno przylegającego do twarzy materiału w przeciwieństwie do masek materiałowych. Maski są bardzo komfortowe, można je nosić razem z okularami o mniejszych i średnich oprawkach. Przyłbice można czyścić za pomocą płynu do dezynfekcji lub wodą z mydłem. Należy pamiętać, by do przecierania powierzchni tworzywa stosować miękkie szmatki, podobnie jak to robimy podczas czyszczenia monitora, telewizora czy okularów.

Półprzyłbice ochronne są bardzo wygodne i stabilne, bez problemu dopasowują się do każdej średnicy głowy. Używanie przyłbicy ochronnej zmniejsza ryzyko zarażenia się drogą kropelkową oraz zmniejsza ryzyko kontaktu z zarazkami. Dodatkowo maska chroni przed przypadkowym dotykiem twarzy. Przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Stosowanie masek-przyłbic zalecamy w takich miejscach jak: szkoły, apteki, szpitale, banki, sklepy, punkty obsługi klienta.

Wykonane z folii transparentnej, idealnie elastycznej i przezroczystej. Posiadają wysoki połysk oraz równą powierzchnię, kolorowy filc, elastyczne gumki.

Przyłbice wyprodukowane są zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Jest to produkt zgodny z REACH, o niskiej zawartości VOC. Odporny na środki dezynfekujące alkoholem.

Półprzyłbica ochronna na usta i nos z cienką opaską komplet 3 szt. - charakterystyka:

  • komfortowe, umożliwiają swobodne oddychanie
  • regulacja gumki dopasowująca przyłbice do własnych potrzeb użytkowania
  • lekka, trwała i bardzo wygodna
  • wielorazowego użytku
  • łatwa w użytkowaniu
  • przeźroczysta, bezbarwna szyba
  • uniwersalna

Cena już od: 58,50 zł (za komplet 3 szt.)

Zamów - półprzyłbica mini przyłbica ochronna:
servi@servi.pl
tel. 668 88 34 34

Nasze motto

Nie jesteśmy najlepsi, nie jesteśmy najwięksi, ale świetnie znamy się na swojej pracy.