Materiały
reklamowe

Wizytówki, ulotki, broszury, foldery, plakaty, biznes karty, jednym słowem wszystko co można wydrukować na papierze lub plastiku.

Wizytówki

Wizytówki są doskonałym sposobem na prezentację firmy, lub jej przedstawicieli. Stanowią istotną część firmowego wizerunku, więc ważne jest, aby były ciekawie zaprojektowane i dobrze wykonane. Przy zastosowaniu dodatkowych opcji, z powodzeniem mogą posłużyć również jako metki, karnety, bilety lub zaproszenia.

Proponujemy szereg rozwiązań i możliwości realizacji: druk klasyczny na papierze, druk na plastiku lub druk na papierze ozdobnym. Gotowe materiały są na życzenie foliowane oraz lakierowane, co dodatkowo wzmacnia ich kolorystykę i trwałość. Standardowo oferujemy nakład 500/1000 sztuk, jako optymalną ilość także dla małych firm.

Mniejsze nakłady oraz opcje dodatkowe takie jak: dziurkowanie, bigowanie lub perforowanie, ustalamy i wyceniamy indywidualnie.

Materiały reklamowe - wizytówki

Materiały reklamowe - ulotki

Ulotki

Ulotki to doskonała forma reklamy, którą spotykamy dosłownie wszędzie. Proponujemy zróżnicowane formaty drukowanych prac (od A6 do A3) oraz możliwość łamania ulotek (falcowania) na trzy sposoby, co pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i gwarantuje efektywny przekaz reklamowy.

Drukujemy techniką offsetową full kolor (CMYK), zarówno na papierze, jak i na tworzywie PCV, w nakładzie już od 250 sztuk! Zadruk ten pozwala na dowolne opracowanie graficzne, umieszczenie logotypów, zdjęć i tekstów w dowolnych kolorach. Gotowe ulotki lakierowane są cienką warstwą lakieru dyspersyjnego dla wzmocnienia ich kolorystyki.

Szeroki zakres papierów kredowych umożliwi dobór odpowiedniej gramatury papieru w planowanym zamówieniu. Papiery o mniejszej gramaturze to typowe papiery dla „masowych” kampanii, zaś papiery o wyższych gramaturach często stosowane są do produktów takich jak prospekty, broszury czy foldery firmowe.

Broszury i foldery

Broszury to prosty i przydatny sposób na przedstawienie rozbudowanej oferty firmowej. Zebrana w jednym miejscu, jest dzięki temu wygodniejsza do przejrzenia dla potencjalnego klienta. W każdym momencie można do niej zajrzeć i ze spokojem zapoznać się z katalogiem ofertowym.

Proponujemy druk w nakładzie od 10 sztuk, w formatach: 210×297 mm (A4), 148×210 mm (A5) oraz 105×148 mm (A6).

Opcje realizacji okładki:
– papier: kredy błysk/mat, kartony, satyna,
– druk: 4+0/4+4 CMYK,
– uszlachetnianie: folia błysk/mat jedno i dwustronnie, lakierowanie UV.

Opcje druku środka:
– papier: kredy błysk/mat, kartony, satyna, offset,
– druk: 1+1 czarny, 4+4 CMYK.

Opcje zszywania:
– zwykła zszywka,
– zszywka z oczkiem (umożliwia wpięcie broszury do segregatora).

Wybór opcji kolorystycznych, rodzaju papieru i sposobu wykończenia ustalamy indywidualnie w zależności od preferencji Zamawiającego.

Materiały reklamowe - broszury i foldery

Materiały reklamowe - plakaty

Plakaty

Plakat reklamowy to jeden z najbardziej popularnych nośników wizualnej reklamy. Znakomicie sprawdza się nie tylko w biurze, ale również na otwartej przestrzeni. Nadaje się zarówno do promocji osób, produktów jak i organizowanych imprez. Dobrze zaprojektowany i widoczny będzie skutecznym, a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy.

Oferujemy plakaty jedno – i dwustronne, w następujących formatach: B0, B1, B2, B3, A0, A1, B2, A2, A3 i A4.

Drukujemy na papierze kredowanym od 90-350g, w zależności od wytycznych zamawiającego.

Nakład od 50 sztuk!

Teczki ofertowe

Dobrze zaprojektowana teczka znacznie poprawia wizerunek oferującego i podnosi atrakcyjność oferty w niej zaprezentowanej. Dodatkowo ułatwia składowanie i segregację dokumentów.

Proponowane teczki ofertowe, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru kredowego i opcjonalnemu wykończeniu obustronnie folią, charakteryzują się wyjątkowym wykonaniem i trwałością. Dodatkowo drukowane przez nas teczki mogą uwzględniać miejsce na umieszczenie wizytówek lub biznes kart, a także gumkę zabezpieczającą przed otwarciem.

Nakład już od 50 sztuk!

Papier i koperty firmowe

Papier firmowy to uzupełnienie materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy. Proponujemy druk w nakładzie od 500 sztuk, na offsetowym papierze o gramaturze 90g, dużo większej bieli i gładkości niż papier ksero, umożliwiający dalsze drukowanie dokumentów w drukarkach laserowych i atramentowych. Profesjonalnie przygotowany papier podnosi prestiż i wizerunek każdej firmy.

Koperty firmowe to nie tylko miły dodatek, w którym klient otrzymuje dokumenty (np. faktury). To także pierwsza forma reklamy, która trafia w ręce klienta, zanim sprawdzi jej zawartość. Dobry nadruk na firmowej kopercie może przekonać do zajrzenia do wewnątrz przesyłki. Możliwość zadruku full kolor koperty po stronie adresowej, pozwala na przeniesienie na nią ciekawego projektu. Oferujemy koperty w formatach: DL, C4, C5, C6. Drukowane są na papierze offsetowym 80g, samoklejące (SK) lub z paskiem (HK), dodatkowo możliwe jest dodanie okienka w kopercie. Standardowy nakład to min. 1000 sztuk.

Nasze motto

Nie jesteśmy najlepsi, nie jesteśmy najwięksi, ale świetnie znamy się na swojej pracy.