Doradztwo
w zakresie reklamy

Doradzamy w zakresie szeroko pojętej reklamy oraz kreowania wizerunku firmy.

Doradztwo

Efektywnie doradzamy, pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań i zakupie mediów. Kierując się dotychczasowym doświadczeniem oraz specyfiką branży klienta, poprzez umiejętne doradztwo wskazujemy najefektywniejszy kierunek działania.

Planujemy i aktywnie realizujemy kampanie ATL i BTL. Z sukcesami wspieramy projekty unijne EFS w zakresie planowania i reklamy.

Potrzebujesz doradztwa w zakresie reklamy?

Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z nami: biuro@servi.pl, tel. 668 88 34 34.

Kreowanie wizerunku

Niezwykle istotny element promocyjny marki. Kluczowy atrybut każdej Firmy. Pozytywny wizerunek pozwala zdobyć zaufanie i uznanie klientów, zarówno w bezpośrednich relacjach, jak i w internecie.

Wspieramy w zakresie Corporate Identity – materiały promocyjne, opracowanie logotypu, gadżety i inne nośniki wizerunku marki, w tym działania w mediach społecznościowych.

Pozytywny wizerunek w internecie to dla wielu branż gwarancja sukcesu. Podstawą jest przemyślana strategia oraz ciągły monitoring informacji, jakie pojawiają się o firmie. Marketing w mediach społecznościowych nie jest tymczasowym trendem. Facebook, Twitter, Instagram – to aktualny sposób komunikacji internautów, również Twoich potencjalnych klientów. Prowadząc firmę bądź aktywny w miejscach, gdzie toczy się dialog i zadawane są pytania, które często dotyczą Twojej działalności.

Potrzebujesz strategii kreowania wizerunku w internecie?

Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z nami: pr@servi.pl, tel. 668 88 34 34.

Nasze motto

Nie jesteśmy najlepsi, nie jesteśmy najwięksi, ale świetnie znamy się na swojej pracy.