Półprzyłbica ochronna do dużych oprawek okularów

*zdjęcia poglądowe

Półprzyłbica ochronna do dużych oprawek okularów - specyfikacja:

Produkt sprzedawany w pakietach do wyboru 3, 5, 10 i 20 szt.

Materiał: folia transparentna, idealnie elastyczna i przezroczysta. Posiada wysoki połysk oraz równą powierzchnię o łagodnych krawędziach.

Kolorystyka: bezbarwne

Rozmiar: UNIWERSALNY, do każdego typu oprawek okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych

Kod produktu: PRZŁ M7

Produkt do samodzielnego złożenia.
Możliwość umieszczenia nazwy, logo w postaci naklejki za dodatkową opłatą.

Półprzyłbica ochronna do dużych oprawek okularów - opis produktu:

Półprzyłbica ochronna jest dedykowana dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort. Dla Państwa wygody użytkowania stosujemy przyjazne materiały nie uszkadzające oprawek okularów. Krawędzie maski są łagodne, bezpieczne dla skóry. Proste rozwiązanie przyłbicy na okular wygląda nowocześnie i jest uniwersalne dla każdego typu oprawki. Przyłbica dopasowuje się do części twarzowo żuchwowej głowy, jednocześnie nie spłaszcza nosa. W przyłbicy oddycha się swobodnie, ponieważ nie ma zbyt mocno przylegającego do twarzy materiału w przeciwieństwie do masek materiałowych. Przyłbice można czyścić za pomocą płynu do dezynfekcji lub wodą z mydłem. Należy pamiętać, by do przecierania powierzchni tworzywa stosować miękkie tkaniny. Podobnie jak to robimy podczas czyszczenia monitora, telewizora czy okularów.

Maski te są bardzo wygodne i bez problemu dopasowują się do każdej średnicy głowy. Przyłbica na okular jest wygodna i stabilna. Używanie przyłbicy ochronnej zmniejsza ryzyko zarażenia się drogą kropelkową oraz zmniejsza ryzyko kontaktu z zarazkami. Dodatkowo maska chroni przed przypadkowym dotykiem twarzy. Przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Stosowanie masek-przyłbic zalecamy w takich miejscach jak: szkoły, apteki, szpitale, banki, sklepy, punkty obsługi klienta.

Półprzyłbice doczepiane do okularów to doskonałe rozwiązanie dla pracowników szkolnictwa, sektora przemysłowego, fryzjerów, kosmetyczek, kurierów, pracowników punktów obsługi, nauczycieli, uczniów, seniorów itd. Dzięki optymalnej budowie nie kolidują w jednoczesnym użytkowaniu wraz z okularami. Stworzone z jednolitej płaszczyzny tworzywa PET wsuwanego bezpośrednio do oprawek okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych. Dzięki takiemu zabiegowi osiągnęliśmy wygodne rozwiązanie.

Wyprodukowana zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Jest to produkt zgodny z REACH, o niskiej zawartości VOC. Odporna na środki dezynfekujące alkoholem.

Półprzyłbica ochronna do dużych oprawek okularów - charakterystyka:

  • komfortowe, umożliwiają swobodne oddychanie
  • mocowanie bezpośrednio do okularów
  • lekka, trwała i bardzo wygodna
  • wielorazowego użytku
  • łatwa w użytkowaniu
  • przeźroczysta, bezbarwna szyba
  • uniwersalna

Cena już od: 50,70 zł (za komplet 3 szt.)
Cena już od: 74,50 zł (za komplet 5 szt.)
Cena już od: 104,90 zł (za komplet 10 szt.)
Cena już od: 193,00 zł (za komplet 20 szt.)

Zamów - półprzyłbica ochronna do okularów:
servi@servi.pl
tel. 668 88 34 34

Nasze motto

Nie jesteśmy najlepsi, nie jesteśmy najwięksi, ale świetnie znamy się na swojej pracy.