Osłona szyba ochronna z mocnego poliwęglanu 3mm 60x100cm

*zdjęcie poglądowe

Szyba ochronna z poliwęglanu - specyfikacja:

Wymiary produktu: wys. 60 x szer. 100 cm
Materiał: poliwęglan lity 3 mm
Otwór: 6 x fi 5,5mm
Kod produktu: FMO 45

Szyba ochronna z poliwęglanu - opis produktu:

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę osłon wykonanych z trwałego i mocnego poliwęglanu litego, która służy do celów ochronnych stanowiąca zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Dzięki tej osłonie sprzedawca jak i kupujący jest chroniony przed kontaktem z zarazkami / wirusami z zewnątrz. Przeznaczona do stosowania w miejscach obsługi klientów i bezpośrednich spotkań w miejscach, w których zalecany odstęp od osób nieznajomych nie jest zachowany. Idealna jako osłona ochronna z poliwęglanu do sklepu, osłona ochronna z poliwęglanu do apteki, osłona ochronna z poliwęglanu do banku, osłona ochronna z poliwęglanu do na stanowisko kasowe, osłona ochronna z poliwęglanu do recepcji czy osłona ochronna z poliwęglanu do biura obsługi klienta. Stanowi tarczę ochronną chroniącą rozmawiających przed zarazkami.

Poliwęglan lity charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykłą wytrzymałością, które idą w parze z łatwością obróbki – kształtowania, cięcia, wyginania – oraz przeźroczystością. Ze względu na te właściwości płyty z poliwęglanu litego są wykorzystywane jako trwały i bezpieczny zamiennik szkła.

Osłona z poliwęglanu litego - charakterystyka:

  • skuteczna ochrona przed zarazkami pochodzącymi od osób trzecich
  • łatwy montaż, prosta w obsłudze
  • otwór umożliwiający np. dokonanie wpłaty lub podanie produktu
  • łatwość w utrzymaniu czystości
  • trwałość produktu, nawet 10% wytrzymalsza od szyby
  • wysoka przepuszczalność światła
  • produkt zabezpieczony folią ochronną

Jeżeli potrzebujesz niestandardowe wymiary osłony z poliwęglanu zapraszamy do kontaktu. Stworzymy osłonę dostosowaną do Twoich potrzeb z indywidualnego projektu.

Cena już od: 224,00 zł

Zamów - szyba ochronna z poliwęglanu:
servi@servi.pl
tel. 668 88 34 34

Nasze motto

Nie jesteśmy najlepsi, nie jesteśmy najwięksi, ale świetnie znamy się na swojej pracy.